Triphasic - Експертна процедура проти випадіння волосся

Використовуйте ампули Triphasic Pogressive або Reactionale як додаткові методи лікування втрати густоти або раптової втрати волосся, пов’язаної зі стресом, дефіцитом вітамінів, зміною сезону або в період та після вагітності.

Поєднайте ці процедури з новим шампунем Triphasic з ексклюзивною технологією біосфер ефірних олій. Він також містить активні інгредієнти, які уповільнюють випадання волосся, одночасно сприяючи відновленню міцнішого та здоровішого волосся.
Його безсульфатна формула не завдає шкоди шкірі голови.

КОЛЕКЦІЯ TRIPHASIC

Трьохетапна ефективна процедура проти випадіння волосся.

1 Крок: Концентрований засіб для здорової шкіри Complexe 5 або Astera Fresh.

2 Крок: Стимулюючий шампунь Triphasic для більш сильного та здорового волосся.

3 Крок: Зміцнюючий кондиціонер Triphasic для легкого розчісування волосся.

TRIPHASIC

КРАСИВЕ ВОЛОССЯ - ЗДОРОВА ШКІРА ГОЛОВИ

COMPLEXE 5 або ASTERA FRESH (для чутливої шкіри голови) - Ваш перший крок в процедурі проти випадіння волосся!

TRIPHASIC: експерт проти випадіння волосся

Справжній концентрат ефективності, лінійка Triphasic від René Furterer спрямована на лікування випадіння волосся у чоловіків і жінок. Лідери продажів, формула яких містить натуральні інгредієнти проти випадіння та прискорення росту волосся.  

Засоби №1 проти випадіння волосся у Франції протягом 18 років.

Піонер у наукових дослідженнях життєвого циклу волосся, Рене Фуртерер створив засоби лікування з неперевершеною дієвістю та незмінним успіхом: серію Triphasic, присвячену боротьбі з випадінням волосся для чоловіків і жінок. Цілеспрямований догляд за обома типами випадіння волосся: 

  • Прогресуюча втрата волосся: також називається андрогенетична алопеція, має гормональне або спадкове походження. Характеризується локальним випаданням волосся, яке з часом посилюється. 
  • Реактивне випадання волосся: раптове та дифузне, часто через стрес, втому, ліки, вагітність, дефіцит вітамінів або зміну пори року. 

Всі засоби Triphasic мають натуральне походження, не містять силіконів і сульфатів, і створені за передовими інноваціями. Експертні процедури подвійної дії, не тільки впливають на випадіння волосся, але й відновлюють його ріст. Волосся стає сильнішим, щільнішим, густішим, а також блискучим і здоровішим. 

Потужні та високоефективні інгредієнти проти випадіння волосся

У формулі Triphasic основними активними інгредієнтами є АТФ, пфафія та ефірні олії. Вони присутні у всіх видах лікування та доповнюються іншими активними інгредієнтами для лікування конкретної патології. Комплекс Reactional збагачений мінеральним комплексом лотоса, активним інгредієнтом, що складається з блакитного та білого лотоса, який заспокоює та зберігає баланс шкіри голови, зменшуючи випадання волосся. Комплекс Triphasic Progressive збагачений синергією активних інгредієнтів, що складаються з екстракту мангостану, біотриніну та 4 вітамінів. Формула потрійної дії, оскільки вона діє на три фази життя волосся (народження, ріст, зрілість), щоб стимулювати ріст волосся, подовжити його життя та затримати випадання. Стимулюючий шампунь доповнений двома іншими компонентами проти випадіння волосся: білим женьшенем і провітаміном B5. Женьшень має сильну стимулюючу дію і діє як активатор росту, а провітамін В5 зміцнює волокна волосся, глибоко зволожує їх і надає блиску.
 

Рене Фуртерер: експерт із засобів проти випадіння волосся

Асортимент Triphasic включає три продукти, які стали знаковими для бренду René Furterer. 

  1. Стимулюючий шампунь з ефірними оліями зберігає волокна волосся та зміцнює їх. Це перший крок у боротьбі з випаданням волосся перед цілеспрямованим лікуванням. Ніжний шампунь без силікону та безсульфатної поверхнево-активної речовини, формула якого підходить для всіх типів волосся, ідеальний для щоденного використання. Біосфери ефірних олій - це запрошення до високосенсорного масажу волосся. Розкриваючись, кульки вивільняють свою дорогоцінну силу та дарують чудовий рослинний аромат із нотами зеленого чаю, фруктів і мускусу. 
  2. Комплекс Triphasic Progressive - сироватка проти випадіння волосся, спрямована на прогресуюче випадання. Воно може бути гормонального або спадкового походження. Ці дві причини призводять до порушення циклу волосся: спочатку ритм волосся прискорюється, потім воно випадає, цикли слідують один за одним, але в кінцевому підсумку більше не відновлюються. Завдяки передовій потужній формулі, Комплекс Progressive уповільнює випадання волосся, одночасно стимулюючи його ріст. Волосся росте швидше та знову стає рясним. 3-місячне лікування, яке застосовується двічі на тиждень після миття голови. 
  3. Triphasic Reactional - високоефективна сироватка проти раптового та реактивного випадіння волосся. Під час зміни пори року, гормональних змін, таких як вагітність, або потрясінь, таких як хвороба, стрес, сильна втома, організм реагує, і одним із наслідків є тимчасове випадання волосся. Але ця втрата не є неминучою, її можна контролювати та звести до мінімуму завдяки трифазовій реакційній терапії, засобу проти випадіння волосся із заспокійливою дією на шкіру та шкіру голови, щоб зменшити стрес і зберегти здоров’я волосся. Цієї сироватки достатньо одного нанесення на тиждень, щоб уповільнити випадання волосся, відновити ріст і зміцнити їх.
     

Процедура для уповільнення випадання та відновлення росту волосся

Випадання волосся більше не є неминучим завдяки трифазним процедурам René Furterer і відповідному догляду за волоссям. Як і догляд за шкірою, секрет сильного та здорового волосся полягає у використанні відповідних продуктів у правильному порядку та протягом тривалого часу. Як частина лікування проти випадіння волосся, поєднання шампуню Triphasic із сироваткою з тієї ж серії відповідно до потреб лікування дозволяє максимізувати результати. 

Першим кроком процедури є миття волосся шампунем проти випадіння волосся Triphasic. Стимулююча процедура, яка готує волосся до цілеспрямованого лікування. Завдяки формулі Boost шампунь Triphasic зменшує випадання волосся на 52% і сприяє більш густому росту, не пошкоджуючи шкіру голови. Волосся зміцнюється і стає блискучим. 
Другий крок процедури, комплекс Progressive або Reactionele залежно від причини втрати волосся. Цей експертний догляд, сповнений активних інгредієнтів проти випадіння волосся, діє глибоко, подовжуючи життя волосся та сприяючи його відновленню. Бажано нанести цілу ампулу на вологу шкіру голови рядок за рядком. Прості у використанні, ці сироватки можна використовувати лише 1-2 рази на тиждень. 
Triphasic є ідеальною програмою догляду для швидкої та якісної боротьби з випаданням волосся.