60 РОКІВ ЕКСПЕРТИЗИ

Історія Рене Фуртер починалася з твердої впевненості чоловіка: світ ботаніки переповнюється життєво важливими інгредієнтами для відновлення первісної сили та краси волосся.

ІСТОРІЯ, НАРОДЖЕНА ПРИРОДОЮ

Народжений в Провансі, Рене Фуртерер з самого раннього віку мав загострений нюх та зір, які стали його помічниками в створенні майбутніх формул. Через кілька років молодий Рене Фуртерер працював перукарем у паризькому салоні, що належав його дружині. Жінки тієї епохи прагнули мати платинові локони Мерилін Монро, але не було доступних засобів для відновлення краси волосся,пошкодженого агресивними методами фарбування. Тому він розробив рішення - живильну маску Karité, яка й сьогодні допомагає відродити навіть найпошкодженіше волосся жінок по всьому світу. Згодом, Рене Фуртерер створив Complexe 5, чудодійний елікси з ефірних олій, який став незамінним кроком у ритуалі догляду за красивим волоссям. Ці і інші продукти втілюють собою його інноваційне бачення: "Гарне волосся росте із здорової шкіри голови, як рослина з родючого ґрунту".
Читати більше
https://www.renefurterer.com.ua/image/cache/catalog/renehist1-560x315.jpg

ВЕЛИКИЙ ДОСВІД

У 1957 році Рене Фуртерер створив метод, який він назвав Етейрологія (Etheirology), его досвіт, базова ідея була аналізом шкіри голови та волосся (етейрологія, від грецької етейри, волосся та етейру, лікування). Він почав практикувати цей підхід у своєму першому спа-центрі волосся в Парижі, розробивши трифазний метод "підготувати, очистити та підлікувати", який пропонує ритуал на замовлення, заснований на ретельно підібраних методах відповідно до складного попереднього діагнозу. Підготовча фаза передбачає стимуляцію шкіри голови Комплекс 5. У другій фазі, «очистити», використовується шампунь, відповідний конкретному стану шкіри голови. Третя та остання фаза, «Лікуй», вводить глибоку обробку шкіри голови та довжини волосся. Жінки вперше зазнали неперевершеного, стимулюючого досвіду з натуральними, багатими та виготовленими на замовлення засобами для догляду за волоссям: рецепт вишуканого волосся був таким чином придуманий.
Читати більше
https://www.renefurterer.com.ua/image/cache/catalog/rene1-560x315.jpg

СИЛА ПРИРОДИ

Рене Футертер продовжував розширювати межі: він першим створив засоби для догляду за волоссям з рослинами, що пропонують розкіш бути ультраефективним та надзвичайно привабливим ароматом. Він відібрав рідкісні та дорогоцінні ефірні олії та перетворив ці рослини в кінцевий нектар, посиливши їхні лікувальні сили. Кожна ефірна олія була обрана таким чином, щоб запропонувати певний сенсорний досвід, виходячи з його чеснот. Ці основні рослинні інгредієнти, передусім оброблені у городі Gaillac (Франції), перетворюються на надзвичайно ефективні формули, отримані завдяки унікальній експертизі, що поважає навколишнє середовище (екологічний сертифікат ISO 14001). Бренд Рене Фуртерер прагне скористуватися силою природи та вдосконалити її, але завжди принципово та відповідально, за допомогою сертифікованого підходу «Ботанічна експертиза П’єра Фабре». Тому всі нововведення бренду поважають, захищають і зберігають рослинний світ.
Читати більше
https://www.renefurterer.com.ua/image/cache/catalog/fabre-560x315.jpg

ЕКСПЕРТНИЙ ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯ

Рене Фуртерер займається зачіскою високого класу, яку вважає еталоном красивого волосся. Творчий талант нашого бренду, таким чином, проявляє себе на модних показах відомих кутюрьє при створенні сліпучо неперевершених образах на подіумах Франції та всього світу. Завдяки цим співпрацям, Рене Фуртерер заохочує натхнення та художню творчість і зміцнює зв'язки, природно сплетені між модою та волоссям.
Читати більше
https://www.renefurterer.com.ua/image/cache/catalog/cheveux-560x315.jpg

ВАШ ПОДАРУНОК - МАСКА OKARA COLOR 200 ml

Отримайте у Подарунок OKARA COLOR Маску захист кольору 200 мл до замовлення від 1999 грн. Кількість обмежена. Деталі запитуйте у менеджера магазину.
Читати більше
https://www.renefurterer.com.ua/image/cache/catalog/gwp_mask1999-560x315.jpg

Pierre Fabre & Rene Furterer

У 1978 році Рене Футертер познайомився з П’єром Фабре коли той відвідав колишній салон у Парижі ... Рослинні екстракти René Furterer розроблені відповідно до ботанічної експертизи П'єра Фабре, сертифікованого процесу для відповідальної розробки інноваційних, безпечних та ефективних рослинних активних компонентів. René Furterer прагне підтримувати ці 4 підзвітні ланцюги поставок серед місцевих виробників та допомагає їм у їхніх проектах соціального та екологічного розвитку.
Читати більше
https://www.renefurterer.com.ua/image/cache/catalog/root-560x315.png

НАШІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

ПІДТРИМКА ФЕРМЕРІВ
Рене Фуртерєр ставить людей на першому плані своїх етичних зобов'язань, прагнучи покращити умови життя своїх виробників.

ПОВНА СПІВПРАЦЯ
Рене Футертер намагається зменшити важкий характер фізичної праці для всіх своїх виробників.

СПРАВЕДЛИВА ТОРГІВЛЯ
Оскільки Рене Футертер вірить у покращення світу, він гарантує підтримку місцевим постачальникам,
зобов’язуючись купувати їх продукцію за ставкою,
що перевищує ринкову вартість.

МАСЛО ШИ З БУРКІНА-ФАСО

Ми гарантуємо що наше масла Ши, неперевершеної якості, добуто та оброблено жінками традиційними методами як вклад у мистцеву економіку. У 2007 році Рене Фуртерер організував постачання масла Ши з Буркіна-Фасо з новоствореною структурою SOTOKACC, її заснованою Наталі Уаттара, жінка, прагнущу економічного та соціального розвитку свого села. Це партнерство дозволяє Рене Фуртереру: - Гарантоване масло Ши неперевершеної якості, що відповідає нашим фармацевтичним вимогам, виготовлення інгредієнта за африканськими традиціями. - Рене Фуртерер налагоджує справедливі умови співпраці, також підтримку виробників та екологістську відповідальність. Це наше бачення, що таке справедливо торгівля Масло, яке ми купуємо за ціною, що перевищує його ринкову вартість, дає можливість жінкам з SOTOKACC покращити свій рівень життя, та їх сімей.
Читати більше
https://www.renefurterer.com.ua/image/cache/catalog/shea-butter-560x315.png

АРГАНОВА ОЛІЯ З МАРОККО

Ми купуємо олію вікової якості у Марокко, але ми також фінансуємо економічний та соціальний розвиток в регіони збору. Арганова олія виробляється в бідних, ізольованих регіонах Марокко, де жінки мають бажання створити нові сфери економічної діяльності. Арганова олія закуповується виключно з UCFA (Union de Coopératives de Femmes de l’Arganeraie - Союз жіночих виробничих кооперативів). UCFA працює з трьома кооперативами, всі з яких мають органічну та справедливу торгівлю ESR (справедлива торгівля) сертифікація ECOCERT.
Читати більше
https://www.renefurterer.com.ua/image/cache/catalog/argan-oil--560x315.png

ПФАФФІЯ З БРАЗІЛІЇ

Рене Фуртерер прагне поліпшення якості життя малих фермерів у Парані, Бразилії, водночас борються проти вирубки лісів. Пфаффія є більш відоме як бразильський женьшень, воно лежить в основі рецепту Рене Фуртерера проти випадіння волосся. Він втручається як ключовий інгредієнт у діапазонах трифазних Прогресив та Реактів. Завдяки своїй мережі постачання справедливої торгівлі корінням Пфаффія, Таким чином Рене Фуртерер прагне покращити якість життя для малих фермерів.
Читати більше
https://www.renefurterer.com.ua/image/cache/catalog/pfaffia-560x315.png

МОРІНГА З МАДАГАСКАРУ

Завдяки своїй ланцюзі постачання насіння Морінга, Рене Фуртерер зобов'язується підтримувати місцевих фермерів на Мадагаскарі та допомагати їм у їхньому економічному та соціальному розвитку, таких як щоденна боротьба з недоїданням. Наразі питання продовольчі безпеки стосується понад вісім мільйонів Мадагаскарців. Рене Фуртер, як часть Pierre Fabre, прагне боротися з недоїданням через постачання насіння Морінга. Починаючи з 2008 року, цей ланцюг навіть був визнаний відповідальною компанією у категорії «Зразкові» згідно з посиланням на ESR (чесна торгівля) ECOCERT.
Читати більше
https://www.renefurterer.com.ua/image/cache/catalog/moringa-560x315.png

СКАРБ АМАЗОНКИ

Ця допитлива рослина, що займається плетінням, спонтанна в тропічних лісах Амазонії, зараз культивується в районі Баїї та Мато-Гроссо. Дозрілий плід виявляє чорне насіння, оточене білою аркою, що нагадує око. Гуарана містить кофеїн. Кофеїн діє, стимулюючи центральну нервову систему (ЦНС), серце та м’язи. Гуарана також містить теофілін та теобромін, які є хімічними речовинами, схожими на кофеїн. (приблизно 2–4,5% кофеїну в насінні гуарани, порівняно з 1–2% для насіння кави) Паста, приготована з насінням, гуарана, є основою традиційних тонізуючих напоїв серед людей гуарані. Вміст кофеїну в насінні може досягати виняткової норми до 10%. Ця рослина, натуральний рослинний інгредієнт, присутній у засобах Forticea, підсилює силу шкіри голови та допомагає оптимізувати силу волосся. Якраз те, що потрібно, щоб надати вашим платтям такі яскраві вигляд і відчуття.
Читати більше
https://www.renefurterer.com.ua/image/cache/catalog/guarrana-forticea-560x315.png

Дрогоциний Cucurbitaceae

У сімействі Гарбузові є багато різноманітних рослин. Їх, як правило, вирощують для їстівних плодів, але вони містять несподівані якості. Курбіція отримується гідролізом гарбузового насіння, ця ексклюзивна процедура, запатентована Рене Фуртерер, яка втричі ефективніша для зменшення шкірного сала. Ідеально підходить для лікування шкіри голови, яка, як правило, жирна, вона працює з часом для регулювання гіперпродукції шкірного сала в сальній залозі, яка є однієї з причин поступового випадання волосся.
Читати більше
https://www.renefurterer.com.ua/image/cache/catalog/curbicia-560x315.png

Захист Кольору, Окара

Окара це м’якоть, що складається з нерозчинних залишків сої, що є результатом виробництва соєвого молока та тофу. Рослинний екстракт Окарий природного походження нагадує білок кератину. Її потужні амінокислоти дозволяють йому реструктурувати пошкоджене волосся.
Читати більше
https://www.renefurterer.com.ua/image/cache/catalog/okara-560x315.png

Золото провансу

Лаванда була привезена з Персії в давнину. Цю маленьку синьо-фіолетову квітку римляни використовували для розслаблення та її аромату. Тож її привезли до Провансу. Але для нас це емблематична складова, оскільки це символ регіону, де народився Рене Фуртер. Лаванда стала першим інгредієнтом, який він додав до першого засобу по догляду за волоссям.
Читати більше
https://www.renefurterer.com.ua/image/cache/catalog/lavender-560x315.png

Перліна Пустелі

Родом із посушливих, жарких регіонів Аризони, Каліфорнії та Мексики, жожоба здавна використовувалася в традиційній медицині для регенерації волосся завдяки своїм властивостями. Він також використовувався як засіб, який допомагає зцілити та захищає шкіру та волосся від сухості пустелі. Віск жожоби добувають із насіння жожоба. За своїм складом дуже близький до складу природної структури шкірі людини, шкірного сала, яке входить до гідроліпідного шару волосся.
Читати більше
https://www.renefurterer.com.ua/image/cache/catalog/jojoba-ing-560x315.png

Сила Моря

Насіння рослини містять Олію, що застосовуються як в медицині. Олія містить вітаміни E, A, D, B3, B6, B4, K, P, поліненасичені жирні кислоти (вітамін F), ефірним олії, хлорофіл, фітонциди, фітостероли та глікозиди.
Читати більше
https://www.renefurterer.com.ua/image/cache/catalog/cakile-ing-560x315.png