ЯК ВІДНОВИТИ ТА РЕГЕНЕРУВАТИ ДУЖЕ ПОШКОДЖЕНЕ, СУХЕ І ЛАМКЕ ВОЛОССЯ

ЯК ДІЗНАТИСЯ, ЩО У МЕНЕ ДУЖЕ ПОШКОДЖЕНЕ ТА ЛАМКЕ ВОЛОССЯ?


У вас надзвичайно пошкоджене волосся, якщо:
Першою підказкою для Вас має бути його текстура : таке волосся відчуває себе знесиленим, коли вологе - еластичне і ламке, а коли сухе - жорстке, як солома. Якщо Ви використовуєте термозасоби для укладки, такі як випрямляючі або завиваючі стайлери, хімічне випрямлення, бразильські кератинові процедури, відбілюєте або фарбуєте своє волосся, скоріше за все, воно буде пошкоджене. Окрім того, візуально таке волосся буде непривабливо виглядати, тьмяним і неслухняним.
Гарна новина! Пошкоджене волосся можна врятувати.
ЯКІ ПРОЦЕСИ ВІДБУВАЮТЬСЯ ВСЕРЕДИНІ ВАШОГО ВОЛОССЯ?


1. Захисний бар'єр (також відомий як "гідроліпідна плівка") зникає
Пошкоджений неправильним доглядом, стресом та іншими чинниками, цей захисний щит вже нездатний ефективно виконувати свої функції.
2. Лусочки вздовж волоска волосся починають відшаровуватись.


Як черепиця на даху, лусочки перекривають один одного вздовж усього стержня. Різноманітні ушкодження провокують їх відпадання.
Це дозволяє вологості, яка зазвичай затримується у волоссі, випаровуватися.


3. Кератин всередині волосся руйнується. Як наслідок, пошкоджені ланцюги кератину, що входять до складу волосся, затискаються. Волосся стає пористими та ламким.
РІШЕННЯ ДЛЯ ПЕРЕСУШЕНОГО ВОЛОССЯ ВІД РЕНЕ ФУРТЕРЕР
Пошкодження волосся завдає шкоди завжди в глибину. Ефективними є лише постійні зусилля з ремонту волосся. Шампунь, що підходить для вас щодня найкращий варіант для тих, хто бажає відновити волосся.
Для волосся, яке потребує більш міцних рішень, маска ABSOLUE KÉRATINE пропонує найкраще рішення.

Відкрийте для себе ритуал краси Рене Фуртерер для відновлення пошкодженого та ламкого волосся.
Справжнє "рятівне коло" у лікуванні волосся, ABSOLUE KÉRATINE реконструює та глибоко відновлює дуже пошкоджене волосся, відновлюючи його силу та міцність зсередини. Результат? Ваше волосся ніби перероджується. Сильне, м'яке та блискуче, воно знову легко розчісується та дивує оточуючих своєю природною красою.


УНІКАЛЬНА СУМІШ ПРИРОДНИХ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


ВИРОБНИЦТВО КЕРАТИНУ
Багатий амінокислотами, рослинний кератин проникає до ядра, заповнюючи усі прогалини і реконструюючи волосяне волокно.


ЕКСТРАКТ КАМЕЛІНА
Родом з азійських степів, ця рослина славетна в Європі своєю олією ще з доісторичних часів. Надзвичайно багата ненасиченими жирними кислотами та омега-3, ця інтенсивно зволожуюча живильна олія відновлює природній захист волосся, покриваючи кутикулу та лусочки.
БІОЦІМЕНТИН
Отриманий із сої екстракт ліпідів, біоціментин діє, як скріплювач для клітин, уникнення стану зневоднення та гарантії міцності структури волосся.


РЕЗУЛЬТАТИ
83%* менш пошкоджене, ламке волосся
Переможець міжнародного конкурсу краси 2016 року**
* У тесті брали участь 60 жінок, які використовували  маску ABSOLUE KERATINE протягом 4 тижнів.
** Elle International, Марі-Клер Інтернешнл, Femme Actuelle, Votre Beauté, Avantage, Magazine Santé.ЯК КОЖЕН ДЕНЬ ДОГЛЯДАТИ ЗА ВАШИМ ЛАМКИМ ТА ПОШКОДЖЕНИМ ВОЛОССЯМ
Ваш план відновлення пошкодженого, пересушеного волосся до його природньої краси.


ВДИХНУТИ НОВЕ ЖИТТЯ У СВОЄ ВОЛОССЯ
Ваше волосся потребує живлення. Оберіть регенераційні засоби по догляду за волоссям, які діють глибоко зсередини і дають довготривалий результат.
Немає кращого способу зробити це, ніж з маскою ABSOLUE KERATINE для відновлення, протягом 3-4 тижнів після його ушкодження. Нанесіть цей засіб після шампуню на кожне пасмо уздовж стержня і на кінчики. Через 8 хвилин ополісніть волосся та насолоджуйтесь омолоджуючою дією живлення.
Для блиску використовуйте нашу таємну зброю: спрей LUMICIA Освітлюючий блиск, нанесіть його по всій довжині та змийте прохолодною водою.
Між миттями, живіть волосся і полегшуйте собі процес укладки з кремом ABSOLUE KERATINE.


ЯК ДОВГО ТРИВАЄ КУРС ABSOLUE KÉRATINE?
Після закінчення лікування переконайтеся, що Ви використовуєте засоби для догляду, які підходять саме Вам: легке зволоження із зволожуючою маскою KARITÉ HYDRA або більш глибоке живлення з KARITÉ NUTRI Intense.


Продукти Які Відносяться До Цієї Публікації

Complexe 5 Оздоровчий засіб з ефірними оліями 50мл
Complexe 5 Оздоровчий засіб з ефірними оліями 50мл

Опис:Розкрийте повну силу і красу свого волосся за допомогою рослинного концентрату COMPLEXE 5. Цей ..

1 199грн

Схожі Публікації

Написати Коментар

Коментарі