ЯК ЗБЕРЕГТИ ОСВІТЛЕНЕ ТА ПОФАРБОВАНЕ ВОЛОССЯ?

ЧОМУ КРАЩЕ ОБИРАТИ КОМПОНЕНТИ НАТУРАЛЬНОГО ПОХОДЖЕННЯ У СКЛАДІ ЗАСОБІВ ДОГЛЯДУ ЗА ОСВІТЛЕНИМ ЧИ ФАРБОВАНИМ ВОЛОССЯ


Після процедур хімічного освітлення свого волосся, поводьтеся з ним дбайливо і використовуйте переваги основних компонентів природного походження, щоб зменшити заподіяну шкоду.

Рене Фуртерер під час своєї довгої та успішної кар'єри вдосконалив отриману ефірну олію з п'яти інгредієнтів. оригінальний склад, що понад п'ять десятиліть залишився незмінним. Для чудового заспокійливого ефекту екстракт ASTERA має таку ж репутацію серед фахівців.

Для краси та сяючого світлого волосся, Рене Фуртер обрав екстракт OKARA натурального походження та ключовий натуральний інгридієнт TM Reflet Lumière.

Екстракт OKARA природного походження відновлює та реструктурує волосся. Його перевага - в основних амінокислотах, що утворюють кератин для волосся, ідеальний склад для відновлення волосся в глибині душі. Він також містить необхідні ліпіди та цукру для відновлення волокна волосся.
Основний інгредієнт натурального походження Reflet Lumière™ освітлює і зміцнює світле волосся. Він містить екстракт шкірки лимона і екстракт цукрової тростини, які закривають лусочки та роблять волосся неймовірно блискучим.
Звичайна косметика є рушійною силою успіху силікону: усюди, де є силікон, там вражаюча 
м'якість. Але за яких умов?
Силікон огортає волосся, але не лікує його: як інертна речовина, він не дає взагалі ніяких переваг по догляду за волоссям. Фактично навпаки, оскільки його покриття та оклюзійні властивості призводять до утворення ізолюючого шару, який позбавляє волосся ефективності основних інгредієнтів.
Рене Фуртерер віддає перевагу формулам без силікону: оскільки цей компонент має лише поверхневу дію, але зовсім не поліпшує стан, Рене Фуртер обирає формули без силікону, які багаті ігредієнтами природного походження.

Шампунь для освітлення OKARA BLOND

1. Підвищує білянок виділяє 90%

2. Ніжно очищає - 97%

3. Сяючі волосся - 92%*

*споживчий тест -% задоволення - 69 жінок - 8 тижнів
Основний інгредієнт природного походження Reflet LumièreTM активується у світлій мерехтливій піні. Це освітлює волосся для отримання дуже природного ефекту, поціловане сонцем. Секрет блиску -  це лимонна кислота, що освітлює світле волосся. Маючи безсиліконову з неймовірно м'якою основою та кислотним pH, цей шампунь м'яко очищає та дбає про повторне закриття лусочок для покращення блиску. Наша порада -  чергуйте засіб із сухим шампунем NATURIA від Рене Фуртерер: він очищає волосся без його змочування.


  ЯКИМ КОНДИЦІОНЕР ДЛЯ СВІТЛОГО ВОЛОССЯ МОЖНА ОБРАТИ?

  Кондиціонер для освітлення ОКАРА BLOND
  Не залишається часу для волосся, яке на 100% м'яке на дотик. Формула цього дивовижного кондиціонера, що не містить силікону, містить екстракт Окара натурального походження, улюблений компонент волосся, який допомагає відновити структуру волосся своїми амінокислотами, ідентичними тим, які містяться в кератині. І м'якість відновлюється.
  Щодо сяйва, цей кондиціонер збагачений екстрактом Reflet LumièreTM природного походження, і це саме те, що Вам потрібно для освітлення та природного освітлення волосся. Відновлюється колір і посилюється сяйво виділень.


  * споживчий тест -% задоволення, 76 жінок негайний результат  Влітку світле волосся зіштовхується з різними небезпеками: УФ-промені,морська сіль, вітер ... Усі ці фактори стресу впливають на захисну гідроліпідну плівку волосся і зненшують блиск для русявих відтінків.
  Для створення УФ-бар'єру та захисту волосся у воді захисна існує незрівнянна літня олія SOLAIRE KPF 50 від Рене Фуртерер.
  Усього кілька бризок, і його невагома. приваблива текстура забезпечить Вашому волоссю інтенсивне живлення та неймовірне блискуче покриття. Його фантастично смачний і сонячний аромат створює миттєве відчуття перебування у відпустці. Він не містить силікону захищає і поважає світле волосся.


  ЯК МЕНІ ПОВЕРНУТИ МІЙ "ЛІТНИЙ" ВІДТІНОК КОЛЬОРУ ВОЛОССЯ?


  Відтворіть ефект «відбіленого від сонця»
  Ми б усі хотіли, щоб ми могли зберігати наші літні родзинки, такі чудово досконалі, цілий рік!
  Що робити, якщо все, що потрібно, це спрей, який дає можливість створити той літній ефект відбіленого від сонця волосся за бажанням?
  Освітлюючий спрей OKARA BLOND
  Зручний і ефективний, цей спрей природним чином освітлює світле волосся і дає можливість прогресивно освітлити його тоном *. Вибираючи ключові інгредієнти природного походження, його формула не містить силікону і захищає волокна волосся, не пошкоджуючи його. Натомість ключовий інгредієнт натурального походження Reflet Lumière ™ освітлює та покращує світле волосся.
  Його формула містить екстракт шкірки лимона та екстракт цукрової тростини, які закривають лусочки і роблять волосся чудово блискучими для природного сліпучого світлого волосся. Цей спрей, дуже концентрований які не потрібно змивати дуже швидко наноситься: кілька ліній все, що потрібно влітку, щоб привітати ваше волосся!

  * споживчий тест -% задоволення - 80 жінок результат через 4 тижні  ЯК НЕЙТРАЛІЗУВАТИ ВОРОГІВ БІЛЯВОГО ВОЛОССЯ?


  Вибирайте шампунь обережно
  Щоб зменшити вплив жорсткої води, що тьмяніє світле волосся, виберіть шампунь, що підсилює блиск, наприклад, освітлюючий шампунь OKARA BLOND. Його формула Reflet Lumière містить лимонну кислоту і відроджує світле сяйво.
  Застосовуйте захист від сонця
  У нас найсмачніша захисна броня проти вітру, сонця та моря, всі вони висушують волосся, оброблені кольором: KPF 50 + захисне літнє масло від чуттєвого та ефективний всього в одному дотику!
  Відкиньте небажані жовті тони
  Кошмар хлору в басейні з його дратівливою схильністю до того, щоб русяве волосся "перетворилося". Щоб нейтралізувати небажані тони та відновити чисто русяве волосся, не соромтеся звернутися за допомогою до тонізуючого шампуню OKARA SILVER, який нейтралізує небажані жовті тони через його коригуючі фіолетові пігменти.
  ЯКИЙ ШАМПУНЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЛЯ СВІТЛИХ ВОЛОС?


  Вибір шампуню, що підсилює білянок: щоб зменшити вплив води та миття, яке зробить ваш колір в'янутиме, відкрийте для себе шампунь, який просунув промінь сонячного світла у свою формулу!

  Боротьба з ефектом «соломи»: настільки золотава як кукурудза, але часто суха як солома, у вас волосся, здається, завжди не вистачає м’якості та сяйва. Щоб відродити світлі відтінки та покращити яскравість, цей кондиціонер «сплеск сяйва» ефективний навіть без відпустки.


  ЯКІ ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ ВОЛОССЯ ПРИРОДНОГО ПОХОДЖЕННЯ ПІДІЙДЕ ДЛЯ ОСВІТЛЕНОГО АБО ОКРАШЕНОГО БІЛЯВОГО ВОЛОССЯ?


  Захистіть своє світле волосся від сонця.

  Ми б усі хотіли, щоб ми могли зберігати наші літні родзинки, такі чудово досконалі, цілий рік!

  Що робити, якщо все, що потрібно, це спрей, який дає можливість створити той літній ефект відбіленого від сонця волосся за бажанням?

  Освітлюючий спрей OKARA BLOND

  Зручний і ефективний, цей спрей природним чином освітлює світле волосся і дає можливість прогресивно освітлити його тоном *. Вибираючи ключові інгредієнти природного походження, його формула не містить силікону і захищає волокна волосся, не пошкоджуючи його. Натомість ключовий інгредієнт натурального походження RefletLumière ™ освітлює та покращує світле волосся.

  Його формула містить екстракт шкірки лимона та екстракт цукрової тростини, які закривають лусочки і роблять волосся чудово блискучими для природного сліпучого світлого волосся. Цей спрей, дуже концентрований які не потрібно змивати дуже швидко наноситься: кілька ліній все, що потрібно влітку, щоб привітати ваше волосся!

  * споживчий тест -% задоволення - 80 жінок результат через 4 тижні

  ЯК НЕЙТРАЛІЗУВАТИ ВОРОГІВ БІЛЯВОГО ВОЛОССЯ?


  Вибирайте шампунь обережно

  Щоб зменшити вплив жорсткої води, що тьмяніє світле волосся, виберіть шампунь, що підсилює блиск, наприклад, освітлюючий шампунь OKARA BLOND. Його формула Reflet Lumière містить лимонну кислоту і відроджує світле сяйво.

  Застосовуйте захист від сонця

  У нас найкраща захисна броня проти вітру, сонця та моря, всі вони висушують волосся, оброблені кольором: KPF 50 + захисне літнє масло від чуттєвого та ефективний всього в одному дотику!

  Відкиньте небажані жовті тони

  Кошмар хлору в басейні з його дратівливою схильністю до того, щоб русяве волосся "перетворилося". Щоб нейтралізувати небажані тони та відновити чисто русяве волосся, не соромтеся звернутися за допомогою до тонізуючого шампуню OKARA SILVER, який нейтралізує небажані жовті тони через його коригуючі фіолетові пігменти.


  Продукти Які Відносяться До Цієї Публікації

  Okara BLOND Шампунь-сяяння Блонд 200мл
  Okara BLOND Шампунь-сяяння Блонд 200мл

  Опис:Шампунь створений для догляду за натуральним, фарбованим  та освітленим волоссям. Він м'як..

  469грн
  Okara BLOND Кондиціонер-сяяння Блонд 150мл
  Okara BLOND Кондиціонер-сяяння Блонд 150мл

  Опис:З цим кондиціонером Ви отримаєте сяяння волосся , збережете начисенність кольору . Продукт міст..

  659грн
  Okara BLOND Спрей-сяяння Блонд 150мл
  Okara BLOND Спрей-сяяння Блонд 150мл

  Опис:Один з незамінних етапів по догляду за волоссям- це спрей, а спрей--сяяння від Rene Furterer, т..

  749грн

  Схожі Публікації

  Написати Коментар

  Коментарі