ІННОВАЦІЯ І НАУКА ВОЛОССЯ

ЩО ВИ ЗНАЄТЕ ПРО ВАШЕ ВОЛОССЯ ТА ШКІРУ ГОЛОВИ?


Шкіра голови
На поверхні шкіри голови є захисний шар, епідерміс і живильний підтримуючий шар під дермою, яка містить безліч кровоносних судин, де корінь волосся (фолікул) розвиває "зону обміну" (волосяний сосочок) для видобутку життєвої енергії для волосся. Поруч з коренем знаходиться сальна залоза, яка виділяє шкірне покриття, щоб покрити всю довжину волосся і захистити його.
Волосся
Видима частина волосся, вал, складається з трьох шарів:


1. Зовнішній шар (кутикула), утворений із захисних лусочок, що перекриваються.

2. Середній шар (кора), виготовлений з кератинових волокон, згрупованих разом у веретеноподібні форми. Цей шар містить пігменти, що відповідають за природний колір волосся.

3. Внутрішній шар (мозок).
ЦИКЛ ЖИТТЯ ВОЛОСИНИ


Наше волосся постійно оновлюється. Поодиноке волосся зростає, росте, потім випадає, як частина циклу волосся, який повторюється приблизно 25 разів протягом нашого життя і проходить у три етапи:1. Анагенна фаза, або фаза росту. Це триває приблизно від 2 до 3 років у чоловіків і від 6 до 8 років у жінок. У нормальних умовах близько 85% наших волосків перебувають у фазі анаген. Під час цієї фази судинна мережа, яка постачає корінь волосся, особливо добре розвинена навколо фолікула.
2. Фаза катагену, або регресія, досить коротка (2 - 3 тижні), протягом якої волосяний фолікул стає неактивним. Матриця гине, і хоча волосся вже не відростає, воно залишається вкоріненим у фолікулі.
3. Телогенна фаза, коли волосся перебувають у фазі спокою. Волосся проливають і замінюють іншим волоссям, завдяки чому починається нова анагенна фаза. Цей період відновлення триває приблизно 3 місяці та пояснює, чому ми зазвичай втрачаємо близько 100 волосків щодня.


Є 2 ТИПУ ВТРАТИ ВОЛОССЯ, 


ПОСТУПОВЕ ОБЛИСІННЯ
Це випадання волосся, яке також називають андрогенетичною алопецією, є поступовим і локальним зменшенням капілярної маси. У чоловіків він зустрічається найчастіше спереду і вгорі голови. У жінок він часто розташований навколо скронь і там, де волосся розбиті. Коли відбувається часткове або повне випадання волосся, ми говоримо про облисіння.


РАПТОВЕ ОБЛИСІННЯ
Також називається гостра дифузна алопеція, вона характеризується раптовим, епізодичним і масовим випаданням волосся і, як правило, пов’язана з конкретною подією (стрес, втома, емоційний шок, дієтична недостатність, вагітність, лікування препаратами тощо).


ЯКІ ФАКТОРИ ХРОНІЧНОЇ ВТРАТИ ВОЛОССЯ


ГРАДУАЛЬНА ВТРАТА ВОЛОС

Це спричинено скороченою фазою анагену (росту), пов'язаної з прогресуючою дегенерацією волосяних фолікулів. Кожен цикл стає коротшим, ніж попередній. Нарешті, фолікул зношується повністю, абсорбується, потім зникає. Послідовність від 20 до 25 циклів росту волосся, які повинні тривати все життя, закінчується раніше, ніж очікувалося.

Поступове випадання волосся є результатом часто генетичної несправності волосяного фолікула в реакції на гормони, що призводить до передчасного випадання волосся. Фаза анагена вкорочується, що призводить до прискореного та процес циклу волосся, а також до прогресуючої мініатюризації волосяних фолікулів. Як результат, послідовність від 20 до 25 циклів росту волосся, які повинні тривати все життя, закінчується раніше, ніж очікувалося, потенційно може призвести до часткового або повного облисіння.

Для боротьби з випаданням волосся ми повинні продовжити життя волосся.


РАПТОВА ВТРАТА ВОЛОСУ


Це викликано великою кількістю волосяних фолікулів, що рано вступають у телогенну (пролиту) фазу.
Для лікування цього типу випадіння волосся вам потрібно ШВИДКО РЕАКТИВУВАТИ РІСТ ВОЛОССЯ, запускаючи новий цикл волосся.

Раптовим випаданням волосся можливо зупинить з засобом TRIPHASIC SUDDEN


ПОСТУПОВА ВТРАТА ВОЛОСУ

ГОРМОНАЛЬНЕ ПОРУШЕННЯ
Поступове випадання волосся або алопеція залежить від певних чоловічих гормонів, андрогенів, які також є у жінок. Це також пояснює, чому це явище починається лише після статевого дозрівання.
Поступове випадання волосся це ненормальна реакція волосся і шкіри голови на ці гормони.
Тестостерон бере участь у процесі, але опосередковано. Щоб викликати випадання волосся, його потрібно спочатку перетворити 5α-редуктазою в дигідротестостерон (DHT). Гіперактивність цього ферменту викликає надмірну кількість DHT.
Надмірна кількістьDHT скорочує життєвий цикл волосся, в результаті чого прискорюються цикли. Період виробництва волосся скорочується, тому цикли випливають один з одного набагато швидше, волосся стоншується, а фолікул виснажується, відмирає і зникає.

Інший згубний ефект DHT полягає в тому, що він також завдає шкоди здоровому навколишньому середовищу волосся. Зокрема, він стимулює роботу сальних залоз, змушуючи їх виробляти більше шкірного сала.
У поєднанні ці два фактори означають, що ослаблені волоски випадають до досягнення максимальної довжини. За ними слідує відновлення, який також має скорочуйся термін життя.


Схожі Публікації

Написати Коментар

Коментарі