БОРОТЬБА З ПОСТУПОВИМ ВИПАДАННЯМ ВОЛОССЯ, АЛОПЕЦІЄЮ У ЖІНОК

ДЛЯ ЖІНОК


БОРОТЬБА З ПОСТУПОВИМ ВИПАДАННЯМ ВОЛОССЯ, АЛОПЕЦІЄЮ, ЖІНОЧЕ ОБЛИСІННЯ


Ви втрачаєте більше, ніж 100 волосин в день:

В середньому, людина втрачає від 40 до 80 волосин в день.

Алопеція - наукова назва цього процесу, і вона супроводжується наступними симптомами:

Ви втрачаєте волосся більше  6 місяців поспіль:

Воно випадає поступово, і починається з розширення проділу на маківці голови, бо волосся стає тоншим та рідшим.

Ви відчуваєте один з таких ознак:

Потоншення волосся на:


1. Тім'ї

2. Скроневій області


Витончення волосся іноді супроводжується надмірним виділенням шкірного сала (жирне волосся).

ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ


Однак, оскільки випадіння волосся є гормонозалежним процесом, воно відбувається, найчастіше. незадовго до, або після менопаузи.

Якщо не лікувати, випадіння волосся, спочатку ледь помітне, може стати більш вираженим, хоча це ніколи не призводить до повного облисіння у жінок.


ВИ НЕ ОДНІ


Поступове випадіння волосся у жінок може відбуватися в будь-якому віці.

Викликана спадковими факторами, поступове випадіння волосся стосується:

25% жінок старше 35 років

від 35 до 45% жінок старше 50 років.

 ПРИЧИНИ ПОСТУПОВОЇ ВТРАТИ ВОЛОССЯ У ЖІНОК


Що стосується здоров’я та краси волосся, то для розуміння основної причини необхідно вибрати найбільш ефективне лікування.


ПОРУШЕННЯ В ЦИКЛІ ЖИТТЯ ВОЛОССЯ

 

Життя пасма волосся відповідає триступеневому циклу росту волосся:

- Фаза Анаген або ЗРОСТАННЯ (від 2 до 6 років): ключовий етап у житті волосся, під час якого створюється стрижень волосини.


- Фаза Катаген або ПЕРЕХІДНА фаза (від 2 до 3 тижнів): це коротка перехідна фаза регресії, при якій волосся більше не ростуть.


- Фаза Телоген або ВІДПОЧИНКУ: фаза випадіння волосся.


Поступове випадіння волосся у жінок пов’язане зі значним зкороченням анагенної або фази росту волосся. Таким чином, волосся переходять швидше від фази росту до фази регресії, спричиняючи прискорення циклу росту волосся.

Як результат, запрограмована послідовність від 20 до 30 циклів росту волосся, які повинні тривати все життя, завершується раніше, ніж очікувалося, внаслідок чого передчасне виснаження загальних циклів волосся. Це призводить до витончення волосся або навіть до повного зникнення волосся на великих ділянках шкіри голови.

 

РІШЕННЯ RENÉ FURTERER ДЛЯ УПОВІЛЬНЕННЯ ВТРАТИ ВОЛОССЯ У ЖІНОК


Щоб уповільнити поступове випадання волосся у жінок, необхідно продовжити анагенну фазу, під час якої волосся ростуть. Це найдовша частина циклу і найважливіший час діяти, оскільки 85% волосся знаходиться у фазі анагена.

 

Під час цієї фази лабораторії Рене Фуртерер визначили 3 ключові стадії для волосся:

1. ГЕНЕЗИС

2. ЗРІСТ

3. ЗРІЛІСТЬ
Для лікування хронічного випадіння волосся:
По-перше, пошкоджене волосся не готово піддаватися різним способам лікування. На жаль, як тільки волосся і шкіра почали страждати від різних проблем, вони стають все більш чутливими до змін у своєму оточенні та навіть менш сприйнятливими до будь-якого лікування. Ось чому, будь-яке ефективне рішення базувалося б на використанні не одного чудотворного продукту, а повного набору спеціалізованих методів лікування.

Перший крок, поліпшити середовище, де ростуть волосся, і лише тоді можна сподіватися на успішний результат. Отже, саме чутливість шкіри голови має бути для вас важливою. КОМПЛЕКС 5 - один з перших продуктів, створений Рене Фуртерером. Це було справжнє диво, але рано було зрозуміло, що воно не підходить до кожного типу шкіри голови. Завдяки своїй ефективній висококонцентрованій формулі, ті, хто відчував шкіру голови, вважають це занадто суворим.

Ось чому ASTERA була розроблена як відповідь на значну кількість тепла, що виробляється нанесенням КОМПЛЕКС 5. Обидва продукти служать одній цілі, очищають, живлять і зміцнюють волосся. Флюїд Astera надає додатково заспокійливу дію, яка необхідна деяких типів Волосів.

У ситуації, коли жінка страждає від постійного випадання волосся, необхідний спеціалізований шампунь, оскільки нормальний життєвий цикл волосся порушень. Тепер потрібен постійний догляд за волоссям, стимулюючий шампунь проти випадіння волосся з ефірними оліями. Посилює проникнення поживних речовин та надає енергії, яка необхідна для росту сильного волосся.


Для додаткового поліпшення товщини та міцності волосся TONUCIA повертає енергію та молодість волоссю все більш схильним до слабшого росту.
Але, як і всі попередні способи лікування, недостатньо для повного розв'язання проблеми випадіння волосся. Через складний характер хворого всі попередні методи лікування мали б лише частковий результат. Сироватка TRIPHASIC PROGRESSIVE містить найбільш ефективні активні компоненти, які принесуть очікуваний результат.


ТРИФАЗИК ПРОГРЕСІВ


Прогресивна процедура проти випадіння волосся, що складається з декількох природних ключових інгредієнтів із потрійною дією проти випадіння волосся.

Повноцінне лікування, яке уповільнює випадання волосся, зберігає існуючі волосся і помітно зменшує.

Біотрінін, новий природний ключовий інгредієнт, отриманий з листя водяного кресу та екстракту листя настурції, у поєднанні з конкретними запатентованими * ключовими інгредієнтами діє на 3 ключових стадіях життєво важливої ​​фази волосся:


1.ЕТАП ГЕНЗИСУ, ФАЗА ПОЧАТКУ ЗРОСТУ:

Біотринін активує сигнал, необхідний для запуску росту волосся *.


2. ЕТАП ЗРОСТАННЯ, СТИМУЛЮЄ І ЗМІЦНЯЄ ВОЛОС:

Біотрінін діє в синергії з АТФ (патент, що очікує), щоб підтримувати фазу росту і продовжувати життя волосся **. Зростання оптимізовано завдяки натуральному екстракту пфаффії у поєднанні з ефірної олії апельсина та лаванди.


3. ЕТАП ЗРІЛОСТИ, ВІДТЯГУВАНИЕ ВТРАТИ ВОЛОССЯ:

Біотринін, співпрацюючи з екстрактом Кербіції, продовжує цикл росту волосся **. Екстракт солодки і HMC *** сприяють екології, сприятливій для підтримки здорового волосся.


Результат? Цикл росту волосся тривалий, випадання волосся уповільнене. Сильний і стійкий ріст волосся стимулюється і триває.


* Патенти, подані у Франції
** Тест in vitro
*** Гесперидин метил-халкон, похідний від цитрусових ауранцій.


ПОВЕРНЕННІ РЕЗУЛЬТАТИ


+ 7,490 волосся, в тому числі 3 000 в районі алопеції через 3 місяці *

 

* Середнє збільшення кількості волосків на всій шкірі голови та в області випадіння волосся. Клінічне дослідження, проведене у 31 чоловіків, дає результати через 3 місяці використання.

 

ПОМІТНИЙ ЗРІСТ ЩІЛЬНОСТІ ВОЛОСІВ ДО ДЕРМАТОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ

+ 4% * з 1-го місяця

+19% ** через 3 місяці

* Клінічна оцінка ефективності продукту. Середнє збільшення густоти волосся, результат через 1 місяць використання. Клінічне дослідження, проведене на 60 осіб (31 чоловік та 29 жінок).


** Клінічна оцінка ефективності продукту. Середнє збільшення густоти волосся, результат через 3 місяці використання. Клінічне дослідження, проведене на 60 осіб (31 чоловік та 29 жінок).

 

97% * користувачів задоволені

• 88% * випадках обмежує випадання волосся

• 90% * випадках волосся сильніше ніж раніше

• 95% * хвалять текстуру

• 82% * читаю що воно не залишає масляну плівку
ЛЕГКО ВИКОРИСТОВУВАТИ: тільки 1-2 заявки на тиждень.

*% Задоволеності. Споживчий тест, проведений протягом 3 місяців на 112 суб'єктах, результати після 3 місяців використання.

 

ЕКСКЛЮЗИВНІ ІННОВАЦІЇ І ПОРАДА ДЛЯ СТИМУЛЮВАЛЬНОГО МАСАЖУ

+ 12% * ЗБІЛЬШЕННЯ ВНУТРІШНЬОЇ МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ

Цей новий стимулюючий наконечник, розроблений спеціально для Рене Фюртерер, підсилює ефект і доставляє нове задоволення від масажу. Він прівінчівается до пляшки і забезпечує точне і контрольоване нанесення на шкіру голови. Його використання значно збільшує шкірну мікроциркуляцію, сприяючи зростанню і зміцненню волосся.

* Тест по 18 предметів - Нанесення на половину голови, стимулюючий масажний наконечник проти стандартного наконечника - Порівняння двох половин голови.
ІННОВАЦІЯ І НАУКА ВОЛОССЯ

Відкрийте для себе життєвий цикл волосся і дізнайтеся, як інноваційні активні інгредієнти, що містяться в продуктах René Furterer, помітно покращують силу і красу вашого волосся.

Схожі Публікації

Написати Коментар

Коментарі