БОРОТЬБА З ПОСТУПОВИМ ВИПАДІННЯМ ВОЛОССЯ, АЛОПЕЦІЄЮ, ЧОЛОВІЧЕ ОБЛИСІННЯ

БОРОТЬБА З ПОСТУПОВИМ ВИПАДІННЯМ ВОЛОССЯ, АЛОПЕЦІЄЮ, ЧОЛОВІЧЕ ОБЛИСІННЯ


В середньому, людина втрачає від 40 до 80 волосин щоденно.

Ви ж втрачаєте більше, ніж 100 волосин в день.
 
Науковцям відома назва цього процесу - алопеція, і супроводжується це наступними симптомами:
1. Ви втрачаєте волосся вже більше 6-и місяців.
2. Випадіння  волосся є поступовим - волосина стає тоншою, і це супроводжується обисінням певних ділянок шкіри голови.
Особливо вразливі до алопеції наступні зони:
1. Лобна доля
2. Cкронева область
3. Тім'яЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ


Випадіння волосся у чоловіків може прогресувати поступово або поетапно. Чим раніше починається цей процес, тим складніше буде вилікувати облисіння згодом. Деякі з чоловіків починають втрачати волосся ще в 17-18-річному віці, що є ознакою генетичної спадковості.

Але якщо не затягувати з лікуванням, цей процес можливо призупинити! 

Однак, більшість ігнорує лікування, і випадіння волосся турбує їх доти, допоки вони не зникнуть повністю.
ВИ НЕ САМОТНІ

Поступова втрата волосся у чоловіків пов'язана, насамперед, зі спадковими факторами і може турбувати рано, починаючи з 17 років.

ЇЇ наслідки невтішні:

30% чоловіків за тридцять 

40% чоловіків за сорок

50% чоловіків за п'ятдесят страждають від облисіння.ПРИЧИНИ ПОСТУПОВОЇ ВТРАТИ ВОЛОССЯ У ЧОЛОВІКІВ


- Фаза Анаген або АКТИВНЕ ЗРОСТАННЯ (від 2 до 6 років): ключовий етап життєвого циклу волосся, під час якого росте волосяний стрижень.

- Фаза Катаген або ПРОМІЖНІЙ ЕТАП (від 2 до 3 тижнів): це коротка перехідна фаза регресії, що відрізає волосся від кровопостачання та клітин, що виробляють нове волосся.

- Фаза Телоген або ВІДПОЧИНКУ: фаза випадіння волосся.

Поступове випадіння волосся у чоловіків пов'язано з екстремальним скороченням фази росту волосся. Таким чином, воно швидше переходить у фазу регресії, прискорюючи появу фази відпочинку.

В результаті, біологічно запрограмована послідовність з 20-30 циклів росту волосся, що має тривати усе життя, завершується значно раніше, аніж очікувалось. Це, в свою чергу,  провокує потоншення, ослаблення,чи, навіть, повне зникнення волосся на великих ділянках шкіри голови.


РІШЕННЯ RENÉ FURTERER ДЛЯ УПОВІЛЬНЕННЯ ВТРАТИ ВОЛОССЯ У ЧОЛОВІКІВ


Аби сповільнити цей неприємний процес, слід подовжити фазу анагена, під час якої волосся росте найактивніше. Це найдовша частина циклу, і найважливіший момент, аби взяти ситуацію в свої руки, оскільки 85% волосся знаходиться в фазі анагена.

На цій стадії у лабораторії René Furterer визначили 3 ключові етапи для волосся:

1. ЗАРОДЖЕННЯ
2. ЗРІСТ
3. ВІДПОЧИНОК.Для лікування хронічного випадіння волосся слід:
Перш за все, Ваше ушкоджене волосся може бути нечутливим до різних способів лікування. На жаль, як тільки волосся і шкіра починають страждати від різноманітних проблем, вони стають більше чутливим до агресивних зовнішніх факторів і менш чутливими до будь-якого лікування. Саме тому будь-яке ефективне рішення базується на використанні не одного чудотворного продукту, а повноцінного компплексу спеціалізованих засобів.
Першим кроком буде поліпшення середовища росту волосся. Без цього етапу не слід сподіватися на успішний результат. 
КОМПЛЕКС 5 - один з перших продуктів, створений Рене Фуртерером. Цей засіб має магічну дію, але з самого початку його не позиціонують для всіх типів шкіри голови. Через свою ефективну і  висококонцентровану формулу, він не зовсім підходить для власників чутливої шкіри голови.
На противагу цьому був розроблений комплекс ASTERA у відповідь на підвищену стимуляцію мікроциркуляції шкіри голови після застосування КОМПЛЕКС 5. Обидва засоби мають однакові функції - очистити, надати потрібного живлення і зміцнити Ваше волосся. Флюїд Astera надає заспокійливу дію, яка так необхідна деяким типам шкіри голови.

У ситуації, коли чоловік страждає від облисіння, необхідно користуватись спеціалізованим шампунем, адже нормальний життєвий цикл волосся порушений. Тоді надзвичайно важливим стає постійний догляд за ним, наприклад. стимулюючий шампунь проти випадіння волосся з ефірними оліями. Він посилює проникнення поживних речовин у шкіру голови та надає енергії, без якої неможливий ріст сильного волосся.

Для збільшення товщини волосини та його міцності використовуйте серію TONUCIA , що повертає енергію та молодість слабкому волоссю.
Але цього недостатньо для вирішення проблеми випадіння волосся назавжди. 

Наприклад, сироватка TRIPHASIC PROGRESSIVE містить найбільш ефективні активні компоненти, які принесуть очікуваний результат. 


TRIPHASICPROGRESSIVE - це прогресивна процедура проти випадіння волосся, що складається з декількох натуральних ключових інгредієнтів з потрійним дією проти випадіння волосся.

Комплексна процедура, яка уповільнює випадання волосся, зберігає існуючі волосся і помітно відновлює їх. 

Біотрінін, новий природний ключовий інгредієнт, отриманий з листя крес-салату і листя настурції, в поєднанні зі спеціальними запатентованими * ключовими інгредієнтами, діє на 3 ключових етапах життєво важливою фази анагена для волосся:


1. ЕТАП ЗАРОДЖЕННЯ ЗАПУСКАЄ РІСТ ВОЛОССЯ: 

Біотрінін активує сигнал, необхідний для запуску росту волосся *.


2. ЕТАП РОСТУ СТИМУЛЮЄ І ЗМІЦНЮЄ ВОЛОССЯ:

Біотрінін діє спільно з АТФ (заявлений патент), щоб підтримувати фазу росту і продовжувати життя волосся **. Зростання оптимізується завдяки натуральному екстракту пфафіі в поєднанні з ефірними оліями апельсина та лаванди.


3. СТАДІЯ ЗРІЛОСТІ, ПРИЗУПИНЕННЯ ВТРАТИ ВОЛОССЯ:

Біотрінін, працюючи сумісно з екстрактом Curbicia, продовжує цикл росту волосся **. Екстракт солодки і HMC *** сприяють збереженню здорового волосся.

Результат? Цикл росту волосся подовжений, випадіння волосся загальмовано. Сильний і стійкий ріст волосся стимулюється і продовжується.


* Патенти, подані у Франції
** In-vitro тест
*** Гесперидин метілхалькон, отриманий з цитрусових aurantium


ДОВЕДЕНО РЕЗУЛЬТАТАМИ


ВИДИМЕ ЗБІЛЬШЕННЯ ГУСТОТИ ВОЛОССЯ НА ДЕРМАТОЛОГІЧНОМУ КОНТРОЛІ


через 3 місяці +7 490 волосин (в тому числі +3000 в зоні найбільшого випадіння волосся) *

* Збільшення кількості волосся на всій шкірі голови (в середньому 40% поверхні, вкритою волоссям частини голови). Клінічне дослідження проведено за участі 31 чоловіка, результати наведено після 3 місяців постійного використання.

+ 4% * з 1-го місяця

+ 19% ** через 3 місяці


* Клінічна оцінка ефективності продукту. Середнє збільшення густоти волосся, результати після 1 місяця використання. Клінічне дослідження проведено на 60 особах. (31 чоловік і 29 жінок)
** Клінічна оцінка ефективності продукту. Середнє збільшення густоти волосся, результати після 3 місяців використання. Клінічне дослідження проведено на 60 особах. (31 чоловік і 29 жінок)


ЕКСКЛЮЗИВНІ ІННОВАЦІЇ І ПОРАДИ  ЩОДО ЕФЕКТИВНОГО МАСАЖУ ШКІРИ ГОЛОВИ


Щоб допомогти Вам впоратися з повсякденними проблемами, ми ділимося з Вами нашим безцінним науковим досвідом.


ВАШ РИТУАЛ ПРОТИ ВТРАТИ ВОЛОССЯ


Відкрийте для себе продукти, які працюють в синергії, щоб подарувати Вам найкращий результат.

 

ДО 12% * ПІДВИЩЕННЯ МІКРОЦИРКУЛЯЦІЇ ШКІРИ ГОЛОВИ

Цей новий стимулюючий накінечник, розроблений спеціально для Рене Фюртерер, підсилює ефект і приносить неймовірну насолоду від масажу. Він надійно прикріплюється до пляшечки і забезпечує точне і акуратне  нанесення на шкіру голови. Його використання значно збільшує шкірну мікроциркуляцію, сприяючи зростанню і зміцненню волосся.

* Тест по 18 предметів - Нанесення на половину голови, стимулюючий масажний наконечник проти стандартного наконечника - Порівняння двох половин голови.ІННОВАЦІЯ І НАУКА ВОЛОССЯ

Дізнайтесь більше про життєвий цикл волосся і дізнайтеся, як інноваційні активні інгредієнти, що містяться в продуктах René Furterer, помітно покращують силу і красу Вашого волосся.


Продукти Які Відносяться До Цієї Публікації

Complexe 5 Оздоровчий засіб з ефірними оліями 50мл
Complexe 5 Оздоровчий засіб з ефірними оліями 50мл

Опис:Розкрийте повну силу і красу свого волосся за допомогою рослинного концентрату COMPLEXE 5. Цей ..

1 199грн
Triphasic Шампунь проти випадіння волосся 200мл
Triphasic Шампунь проти випадіння волосся 200мл

Опис:Стимулюючий шампунь TRIPHASIC поєднує в собі два високоефективних інгредієнти направлених проти..

495грн

Схожі Публікації